reede, 22. jaanuar 2016

BEFIT 1.nädal ja -2kg


#Inspirationalquote Don't give up, persevere! Keep on working for your dream, don't be afraid to try new things and reach for the stars!  Motivation, success, inspiration, business, personal development, business, quote:


Nagu pealkirjas kirjas, siis suutsin selle nädalaga maha võtta 2kg. See tähendab, et olen juba oma eesmärgile kaks kilo lähemal. Juhuu...

Mida ma olen siis teinud sel nädalal teisiti?
No ütleme, et olen üsnagi truult jälginud oma fitlap´i toitumiskava ja loomulikult olen ka trenni teinud. Nagu ütlesin, siis ikka kodus ja selle 7 päeva jooksul olen vähemalt viiel päeval nädalas 15-30 minutit trenni teinud nii hantlitega kui ka ilma. Ausalt öeldes on küljed kõhupiirkonnas ikka väga valusad ja tõdemus, et ma ei jõua oma paksuks söödud keha üldse liigutada ikka jube. Iga pingutus võtab võhmale. Järjekordne wake up call...

Viimase poole aasta jooksul pole ma mitte midagi teinud ja näha on, et see füüsiline vorm on kadunud koos minu vaimse vormiga.
Olen vähemalt kolm korda saavutanud oma eesmärgi ja kohe, kui see hetk käes on olnud- täiega põrunud selle hoidmisega. Lihtsalt jube mõelda, mida ma enda kehaga teinud olen. Seekordne eesmärk on aga saavutada soovitud kaal  ja seda HOIDA!!! Seega ei ole minu jaoks see konkurss vaid kaks kuud, vaid hoopis terve elu.

Seda postitust kirjutades ma tunnen, et tahaks midagi magusat. See tunne on mind terve päeva jälitanud ja oh kui raske on ennast hoida tagasi.Õnneks pole mul kodus mitte midagi magusat kah. Arvan, et me kõik kogeme seda oma teekonnal saledama minani.  Ja jõudu meile!


Muideks kogu see konkursi asi on ikka vägagi äge, julgust meil naistel on. Näpud püsti ning kõigile edu... ALGUS ON POOL VÕITU..
No one ever took me seriously. I was either too small, or too weak, or too carefree for others to look at me like I could make a difference. But all of those moments where people defeated me for things that weren't necessarily bad things, those moments made me great.:   Näeme jälle!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar